Olympijské hry   Soči, Rusko   umístění: 1


  Ruský národní šampionát   Saransk, Rusko   umístění: 1
  Mistrovství Evropy   Sheffield, Velká Británie   umístění: 1


  Olympijské hry   Vancouver, Kanada   umístění: 2
  Mistrovství Evropy   Tallin, Estonsko   umístění: 1
  Russian National Championship
Rostelecom 2010
  St.Petersburg, Rusko   umístění: 1
  ISU Grand Prix
Rostelecom cup
  Moskva, Rusko   umístění: 1

  Olympijské hry   Turín, Itálie   umístění: 1
  Mistrovství Evropy   Lyon, Francie   umístění: 1
  Cup of Russia   St.Petersburg, Rusko   umístění: 1
  Russian cup   Samara, Rusko   umístění: 1

  Mistrovství Světa
  Moskva, Rusko   umístění: -
  Mistrovství Evropy
  Turín, Itálie   umístění: 1
  Ruské národní
  St.Petěrburg   umístění: 1
  Grand Prix Final
  Peking, Čína   umístění: 1
  Marshalls World Cup
  of figure skating
  Auburn Hills,
  Michigan, USA
  umístění: 1
  Cup of Russia   Moskva, Rusko   umístění: 1

  Marshall's figure skating
 challenge
  Rhode Island, USA   umístění: 1
  Mistrovství Světa   Dortmund, Německo   umístění: 1
  Mistrovství Evropy   Budapešť   umístění: 2
  Ruské Národní   Petrohrad, Rusko   umístění: 1
  Grand Prix Final   Colorado Springs, USA   umístění: 2
  International
  Figure Skating Challenge
  Auburn, USA   umístění: 1
  Ruský pohár   Moskva, Rusko   umístění: 1
  Trophee Lalique   Paříž, Francie   umístění: 1
  Skate Canada   Mississauga, Kanada   umístění: 1
  Campbell's International
  Figure Skating Classic
  New York, USA   umístění: 1

  ABC Sports International
  Figure Skating Challenge
  Bridgeport, USA   umístění: 1
  Mistrovství Světa   Washington, USA   umístění: 1
  Grand Prix Final   Petrohrad, Rusko   umístění: 1
  Mistrovství Evropy   Malmö, Švédsko   umístění: 1
  Crest Whitestrips International
  Figure Skating Challenge
  Washington, USA   umístění: 1
  Ruský pohár   Moskva, Rusko   umístění: 1
  Bofrost Cup   Gelsenkirchen, Německo   umístění: 1
  Campbell's International
  Figure Skating Classic
  Daytona, USA   umístění: 2

  Olympijské hry   Salt Lake City, USA   umístění: 2
  Ruské národní   Moskva, Rusko   umístění: 1
  Grand Prix Final   Kitchener, Kanada   umístění: 2
  Ruský pohár   Petrohrad, Rusko   umístění: 1
  Sparkassen Cup   Gelsenkirchen, Německo   umístění: 1
  Goodwill Games   Brisbane, Austrálie   umístění: 1

  Mistrovství Světa   Vancouver, Kanada   umístění: 1
  Grand Prix Final   Tokio, Japonsko   umístění: 1
  Mistrovství Evropy   Bratislava, Slovensko   umístění: 1
  Japan Open PRO/AM   Tokio, Japonsko   umístění: 2
  Ruské národní   Moskva, Rusko   umístění: 1
  NHK Trophy   Asahikawa, Japonsko   umístění: 1
  Ruský pohár   Petrohrad, Rusko   umístění: 1
  Sparkassen Cup   Gelsenkirchen, Německo   umístění: 1
  Finlandia Trophy   Helsinki, Finsko   umístění: 1

  Mistrovství Světa   Nice, Francie   umístění: 4
  Mistrovství Evropy   Vídeň, Rakousko   umístění: 1
  Grand Prix Final   Lyon, Francie   umístění: 1
  Ruské Národní   Moskva, Rusko   umístění: 1
  NHK Trophy   Nagoja, Japonsko   umístění: 1
  Ruský pohár   Petrohrad, Rusko   umístění: 1
  Sparkassen Cup   Gelsenkirchen, Německo   umístění: 1
  Keri Lotion Classic   Orlando, USA   umístění: 2
  Grand Slam of Skating   Ontario, Kanada   umístění: 1

  Mistrovství Světa   Helsinki, Finsko   umístění: 2
  Grand Prix Final   Petrohrad, Rusko   umístění: 3
  Mistrovství Evropy   Praha, Česká Republika   umístění: 2
  Japan Open   Tokio, Japonsko   umístění: 1
  Ruské Národní   Moskva, Rusko   umístění: 1
  NHK Trophy   Saporo, Japonsko   umístění: 1
  Ruský pohár   Moskva, Rusko   umístění: 2
  Skate Canada   Kamloops, Kanada   umístění: 1
  Grand Slam of Skating   Chealston, USA   umístění: 4
  Goodwill Games   Long Island, USA   umístění: 2

  Mistrovství Světa   Minneapolis, USA   umístění: 3
  Mistrovství Evropy   Miláno, Itálie   umístění: 2
  Champion Series Final   Mnichov, Německo   umístění: 5
  Ruské Národní   Moskva, Rusko   umístění: 3
  Ruský pohár   Petrohrad, Rusko   umístění: 2
  Skate America   Detroit, USA   umístění: 2
  Finlandia Trophy   Helsinki, Finsko   umístění: 3

  Evropská olympiáda mládeže   Sundsvall, Švédsko   umístění: 1
  Ruské národní   Moskva, Rusko   umístění: 4
  Mistrovství Světa juniorů   Soul, Jižní Korea   umístění: 1
  Ruský pohár   Petrohrad, Rusko   umístění: 4
  Blue Swords   Chemnitz, Německo   umístění: 1
  Finlandia Trophy   Helsinki, Finsko   umístění: 7

  Ruské Národní   Samara, Rusko   umístění: 6
  Mistrovství Světa juniorů   Brisbane, Austrálie   umístění: 6

NAHORU